AKKENTLİ'YE PAZARCI ESNAFLARINDAN TEK KELİME; "KALBİMİZDESİN"
Söke Cumhuriyet Halk partisinden Söke Belediye Başkan aday adayı olan Fatih AKKENTLİ’yi Söke Çarşamba Pazar esnafı pazaryerinin içine kurdukları kahvaltı sofrasına davet ettiler.
![AKKENTLİ'YE PAZARCI ESNAFLARINDAN TEK KELİME; "KALBİMİZDESİN"](https://www.cetinceviz.org/images/haberler/2023/12/akkentli-ye-pazarci-esnaflarindan-tek-kelime-kalbimizdesin.jpg)
20 Aralık 2023 - 14:01
AKKENTLİ’YE PAZARCI ESNAFLARINDAN TEK KELİME; “KALBİMİZDESİN”
Söke Cumhuriyet Halk partisinden Söke Belediye Başkan aday adayı olan Fatih AKKENTLİ’yi Söke Çarşamba Pazar esnafı pazaryerinin içine kurdukları kahvaltı sofrasına davet ettiler.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582c9fbdc6e9.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca111f9d1.jpg)
Dualar eşliğinde yapılan kahvaltı da, içimizden biri dedikleri Fatih AKKENTLİ’ye pazarcı esnafı yoğun ilgi gösterdi. Fatih AKKENTLİ’nin fotoğraflarını kalbine koyan pazarcı esnafı, Akkentli için kalbimizdesin başkanım dediler.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca2ab8abe.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca5a27893.jpg)
Daha sonra pazarcılar esnaf odası başkanı Mustafa Ümit COŞKUN, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte bilgi alışverişinde bulunup, Pazarcı esnaflarını ziyaret etti.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca8e539e3.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582caa5d200c.jpg)
Söke Cumhuriyet Halk partisinden Söke Belediye Başkan aday adayı olan Fatih AKKENTLİ’yi Söke Çarşamba Pazar esnafı pazaryerinin içine kurdukları kahvaltı sofrasına davet ettiler.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582c9fbdc6e9.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca111f9d1.jpg)
Dualar eşliğinde yapılan kahvaltı da, içimizden biri dedikleri Fatih AKKENTLİ’ye pazarcı esnafı yoğun ilgi gösterdi. Fatih AKKENTLİ’nin fotoğraflarını kalbine koyan pazarcı esnafı, Akkentli için kalbimizdesin başkanım dediler.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca2ab8abe.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca5a27893.jpg)
Daha sonra pazarcılar esnaf odası başkanı Mustafa Ümit COŞKUN, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte bilgi alışverişinde bulunup, Pazarcı esnaflarını ziyaret etti.
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582ca8e539e3.jpg)
![](https://www.cetinceviz.org/images/files/2023/12/6582caa5d200c.jpg)
FACEBOOK YORUMLAR