YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİNDE ODA DENETİMLERİMİZ SÜRÜYOR

SÖKE DEKİ TÜM PAZAR YERLERİ KENDİ GÜNÜNDE HİZMET VERECEK

YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİNDE ODA DENETİMLERİMİZ SÜRÜYOR
06 Mart 2021 - 15:24
Aydın valiliğinin bölgemizde, pozitif vaka sayımızda az da olsa artış olduğunu, artışların bu şekilde devam etmesi durumunda turuncu bölgeye geçme ihtimalinin yüksek olduğunu bildirmekte… Vatandaşların ve esnafların duyarlılığının üst seviyeye çıkması için, filyasyon çalışmalarının titizlikle yürütülerek gerekirse ek tedbirlerin alınması gerekliliği önem arz etmekte. Pozitif vaka sayılarının düşmesi için de esnaf odaları oda bünyesinde oluşturdukları denetim ekiplerince üzerine düşen görevi yerine getirmekteler.
Söke Meyve ve Sebzeciler Esnaf Odası başkanı Ümit coşkun ve oda bünyesinde oluşturduğu ekiplerle manav ve Pazar yerlerinde faaliyet gösteren esnafları maske-mesafe ve hijyen konularında denetimlerini artırdı.
Başkan Mustafa Ümit COŞKUN; “Yeni kontrollü normalleşme sürecinde, ilimiz ve ilçelerimizde pozitif vaka sayılarını azaltmak için hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmemiz gerekiyor. İş yerlerimizin kapanmaması, esnaflarımızın mağdur olmamaları için mutlaka ama mutlaka maske mesafe ve hijyen kurallarına uymamız gerekiyor.
Bizlerde Aydın valiliğimizin gözetiminde, Söke kaymakamlığımızın denetimlerinde odamız esnaflarımızın denetiminde, oda bünyesinde oluşturduğumuz ekiplerimizle, oda üyesi esnaflarımızın denetimini yaparak tüm tedbirlerin alınmasını sağlamaktayız. Hep birlikte bölgemizde vaka sayılarını düşürmek” ifadelerinde bulundu.
SÖKE DEKİ TÜM PAZAR YERLERİ KENDİ GÜNÜNDE HİZMET VERECEK
Başkan Mustafa Ümit COŞKUN; “Çarşamba günleri Söke kapalı Pazar yeri, Cuma günü Yenikent Mahallesi Pazar yeri, Cumartesi günü Atatürk öğretmenevi Pazar yeri ve yine Cumartesi kurulan Yenidoğan Mahallesi Pazar yeri, Pazar günü kurulan Tatil (Panayır) Pazar yeri, Pazartesi kurulan Sazlı Mahallesi Pazar yeri, Salı kurulan Savuca, Fevzipaşa ve Bağarası Pazar yeri ayrıca Sarıkemer Pazar yeri de kendi gününde vatandaşın hizmetinde olacaktır” dedi.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum