İYİ Kİ TOPUKLU EFE VAR...

DOĞANBEY MAHALLESİ'NİN YOLLARI BAYRAM TATİLİNE HAZIR

İYİ Kİ TOPUKLU EFE VAR...
16 Temmuz 2021 - 17:13
Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Ekipler, Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile Söke İlçesi’nde bulunan küçük, sakin, huzur dolu Doğanbey Köyü ile Doğanbey’in en batı ucundaki Karina arasındaki yolda genişletme ve temizlik çalışması yapıyor. 9 günlük bayram tatilinde bölgeye 60 bin civarında ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler tatil öncesinde yol güvenliği ve yangın riskini ortadan kaldırmak için oldukça önemli bir çalışma yapıyor. 9 günlük bayram tatili öncesi  Doğanbey Mahallesi'nde yol genişletme ve temizlik çalışması yapıyor. 

SARIKURT:"ÖZLEM BAŞKANIMIZA YOL DİYORUZ YAPIYOR, SU DİYORUZ YAPIYOR"
Doğanbey Mahalle Muhtarı Serdar Sarıkurt; bayram tatili öncesinde yapılan çalışmanın hem mahalle için hem de turizm için çok önemli olduğunu  ifade etti. Sarıkurt; "Önümüzde 9 günlük bayram tatili var biz bu tatilde 60 bin civarında ziyaretçi bekliyoruz. Sayın Başkanımız Özlem Hanımdan yol kenarında ki kurumuş otlar yangın riski oluşturduğundan dolayı temizlik çalışması rica ettik. Çok kısa sürede ekipler gelip çalışmalara başladı. Hem temzilik hem de güvenli yolculuk için genişleme çalışması yapılıyor. İyi oluyor, çok güzel oluyor. Özlem Başkanımızdan ne istesek yapıyor. Bu gün yol diyoruz, yarın su diyoruz ne istesek yapıyor. Bu çalışmalarla Doğanbeyi bayram tatiline hazırlıyoruz. Bizim Doğanbey Köyü’müze böyle güzel hizmetler verdiği  için başta Özlem Başkan olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve mahelle halkım adına çok teşekkür ediyorum."dedi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum