İKİ BAŞKANIMIZIN UYUMU SÖKE'YE GÜÇ KATIYOR

Allah kimseyi memleketine hizmet gelmesine muhalefet edecek konuma getirmesin

İKİ BAŞKANIMIZIN UYUMU SÖKE'YE GÜÇ KATIYOR
02 Mart 2021 - 17:28
Söke CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan yazılı bir basın açıklaması yaptı. Başka Özcan açıklamasında; "CHP’li Söke Belediye Meclis üyelerimiz Söke’de tarihi bir karar imza atmışlar Sökeye yapılacak bir yatırımın önünü açmışlardır. Ancak gelin görün Cumhur İttifakı Meclis üyeleri dün evet dedikleri karara bugün hayır demişler Söke’nin hizmet almasının önüne geçmek istemişlerdir. 
Komisyonda evet diyen Cumhur ittifakı Meclis
Üyeleri mecliste neden ayrı oy kullanmışlardır. 
Komisyonda evet buraya otopark yapılsın diye oy birliği ile imza atan zihniyet mecliste neden bu kararın altında bir şeyler aramak istemektedir. 

Meclis her şeyin üstüdedir. Bu Meclis
halkın meclisidir halkın dediği olur halkın seçtiği Meclistir. Her zaman halka hizmet etmeye devam edecektir. 

CHP olarak halkımıza vermiş olduğumuz sözleri birer birer yerine getirmenin gururu ve onurunu yaşıyoruz. Otopark yapacağız dedik bugün yapıyoruz. Devri Büyükşehir belediyemize gerçekleşti iki CHP’li belediye başkanımız kısa sürede bitirip halkın hizmetine sunacaktır. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu daha önce hiç bir yerde yapmadığı jesti sökeye yapmıştır. Otopark ve istenilen müştemilatı yapıp işletmesini Söke Belediyemize verecektir. Büyük bir hizmettir. Gelir getirici hizmettir.

Sökeye yapılan otopark’a karşı çıkmak akıl tutulmasıdır hele ki CHP’yi bu konuda eleştirmek gaflet ve dalalettir. Söke halkı bize bu hizmetler için bize oy verdi. Halkımız bu hizmetler için bizlere  10 bin daha fazla oy verdi. 

Levent Başkanımız ve Özlem Başkanımıza Bir Söke’li olarak çok teşekkür ediyorum. Söke halkımıza hizmet etme sevdaları her türlü
Engeli yıkıp geçiyor. Başkanlarımızın uyumu birlikteliği bizlere güç katıyor. Halkımız memnun bizlerde memnunuz. 

Allah kimseyi memleketine hizmet gelmesine muhalefet edecek konuma getirmesin" ifadelerinde bulundu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum