BAŞKAN ÜMİT COŞKUN; ÇERÇİOĞLU BAŞKANIMIZ ESNAFIN DERDİNE DERMAN OLDU

Başkan talimat verdi, pazar yeri tadilatı için incelemeler yarın başlıyor.

BAŞKAN ÜMİT COŞKUN; ÇERÇİOĞLU BAŞKANIMIZ ESNAFIN DERDİNE DERMAN OLDU
27 Ekim 2021 - 16:58
Aydın büyükşehir belediye başkanı Özlem Çerçioğlu bu gün Söke ziyaretinde Söke belediyesini ve Söke belediye başkanı Levent Tunceli, aynı zamanda da Söke Meyve sebze ve Pazarcılar Odası başkanı Ümit Coşkun ile Söke Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti. 
Başkan Özlem Çerçioğlu Söke Kapalı Pazar yerinde; Pazarcı esnaflarının ve vatandaşların sevgi seliyle karşılandı. Esnafların sorun ve sıkıntılarını bir bir dinleyen başkan, kendisi ile fotoğraf çektirmek için yarışan vatandaşların da isteklerini kırmadı. 

ÇARŞAMBA PAZARYERİNİN ÜZERİ KAPATILIP, TADİLAT YAPILACAK. PROJE İÇİN İNCELEMELER YARIN BAŞLIYOR.
Söke Meyve sebze ve Pazarcılar Odası başkanı Ümit COŞKUN sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, pazar yeri tadilatı için müjde verdi.
Başkan Coşkun'un yapmış olduğu paylaşımda; "Aydın büyükşehir belediye başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu bu gün Söke kapalı Pazar yerimizi ziyaret etti. Geçtiğimiz süreçte birçok platformda dile getirdiğimiz Pazar yerimizin tadilatı için başkanımız Çerçioğlu halkın, esnafın ve basının önünde Söke belediye başkan yardımcılarımız ile beraber yetkili birimlerine talimat verdi. Aydın büyükşehir belediyesi ve Söke belediyesi fen işleri yetkilileri yarından itibaren Pazar yerimizde proje için incelemelere başlayacaklarını bildirdiler. Bunun yanı sıra başkanımız Çerçioğlu pazarcı esnafımızın sorun ve sıkıntılarını birebir dinleyerek çözümü için talimatlar verdi.
Pazarcılar Odası başkanı olarak bende, Aydın büyükşehir belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu’na ve ziyaret sırasında beraberindeki Söke CHP İlçe başkanı Ali Kemal Özcan, İl yöneticileri, Söke Belediye başkan yardımcıları, Batı bölge koordinatörü ve Söke’mizin değerli basın mensupları da teşekkür ediyorum"
 ifadelerinde bulundu.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum